توضیحات طلبه جوان شیرازی در ارتباط با شکایت آیت الله سید علی اصغر دستغیب

بسم الله الرحمن الرحیم

🛑از پلیس فتا به بنده تماس گرفتند  و گفتند از اینجانب (مهدی رنجبران) و حجت الاسلام عباسی  شکایت شده است، با تعجب تمام گفتم بابت چه موضوعی؟ گفتند نشر اکاذیب ! تعجبم بیشتر شد!! نشر اکاذیب! شاکی خصوصی! 

اما وقتی  که گفتند شاکی خصوصی شما حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید علی اصغر دستغیب می باشد تعجبم چندین برابر شد!! باخود گفتم من کجا و این بزرگان کجا! مگر به بهانه ی شکایتی یا سئوالی توفیق دیدار این بزرگان نصیب حالمان شود تا که شاید بتوانیم چند کلامی با پدران معنوی خویش درددل کرده باشیم. 

🛑وعجیب تر اینکه  حجت الاسلام عباسی که توسط پلیس فتا به دفتر تولیت شاهچراغ احضار شده بودند می گفتند، بنده که منتظر برخوردی پدرانه واستشمام بوی معلم اخلاق و مهذب نفوس شهید عزیز شهرمان شهید آیت الله دستغیب را داشتم به ناگاه وقتی وارد اتاق ایشان (سید علی اصغر دستغیب) شدم خلاف آنچه که انتظار داشتم مشاهده کردم تا آنجا که  حتی جواب سلام من را هم ندادند وخطاب به بنده تعابیر ضد ولایت، سفیر ظلالت، بدتر از ابن ملجم، منافق،وغیره را عنایت فرموده  وگفتند  آیا شما به خدا و آخرت ایمان دارید؟! گفتم بله آقا ایمان دارم من صرفا سوالی داشته ام وتقاضای جوابی وهمین!

🛑حال بگذریم؛ از مطالبی که ایشان مطرح کرده و به قول حاج آقا  عباسی همین بس که از کرامت احمدی و اخلاق محمدی هیچ خبری نبوده و افسوس و هزاران افسوس 

🛑یاللعجب، خواهرزاده شهید دستغیب، شخصی که ما او را پدر معنوی خویش می پنداریم و از دورس اخلاقش در مسجد الرضا بهره ها برده ایم..... اینگونه سخن گفتن!!!! حاشا وکلا 

🛑شخصیتی با این همه مشغله، عضو خبرگان رهبری، تولیت حرم مطهر شاهچراغ و عضو شورای عالی حوزه استان فارس و همچنین رئیس جامعه ی روحانیت  شیراز و تولیت مدرسه علمیه رضویه،؛  دنبال شکایت از دوطلبه جوان؟!  که صرفا سئوالی مطرح کرده اند!؟؟ 

🛑بنده جدای از اینکه این شکایت به کجا و چه نتیجه ای برسد حاضرم همین فردا به دادگاه بروم و حتی  بازداشت شوم تا ایشان از  دغدغه بنده فارغ شده و به امور استان ومردم شریف فارس رسیدگی لازم کنند.

 

دوستان عزیز  و طلاب گرامی 

مگر نه اینکه قرآن کریم می فرماید :فاسئلوا اهل الذکر إن کنتم لاتعلمون 

ومگر نه مولای متقیان می فرمایند : ای مردم! از گفتار حق و مشورت عادلانه دریغ نکنید؛ زیرا من از خطا مصون نیستم؛ مگر اینکه خداوند یاری ام کند. 

 

ومگر نه اینکه امر به معروف ونهی از منکر یک تکلیف شرعی و مطالبه گری به قول رهبری عزیز یک وظیفه همگانی است. 

🛑حال ما را چه شده است که باپرسیدن سئوالی ساده برخی چنین برآشفته می شوند و چرا  پرسشی که مصداق این فریضه ی الهی است برخی را چنین مشوش کرده است

و مگر نه اینکه شما حضرات آیات حکم پدران  معنوی جامعه را دارید!! وخود شما بوده اید که به ما یاد داده اید 

 

وقولوا للناس حسنا و قل لعبادی یقول التی هی احسن 

هان ما را چه شده است، فراموش کرده ایم مواعظ خویش را!!! 

 

بگذریم که

 

ان هذه الوقت سوف یمضی 

 ومن چه گویم یک رگم هوشیار نیست..... 

 

🛑حال چرا اینگونه باید باشد که صرف یک سئوال و درخواست  اینچنین ساحت وذهن  آیت الله را مخدوش کرده باشد که گویی توطئه ای از آمریکا و اسرائیل طراحی شده و سئوال کنندگان هم عمال آمریکا و اسرائیل و جنود شیطان هستند و باید تحت تعقیب قضایی قرار گیرند.

 

🛑دوستان و برداران روحانی؛ 

آیا اگر کسی از شما در مورد موضوعی که در فضای مجازی مطرح شده است، سئوالی بپرسد و درخواست شفاف سازی  ازشما کند ، شما اورا مجرم می دانید ومی خوانید؟! 

آیا اگر کسی از شما سئوالی  بپرسد که به مذاقتان خوش نیاید از شخص سئوال کننده شکایت می کنید؟!

آیا اگر شما در منصب قدرت و ذی نفوذ باشید شخص سئوال  کننده را تهدید، و کرامت اورا زیر پا می گذارید؟ 

🛑این چه حجابی است که دور خودمان کشیده ایم؟! این چه حریمی است که ما برای خودمان ساخته ایم؟! حتی به دیگران اجازه پرسش و حق سئوال نمی دهیم؛ مگر نه اینکه رهبری بار ها و بارها فرموده اند از مسئولین مطالبه کنید وبی تفاوت نباشید، لذا اینجانب از باب عمل به آیه کریمه"أن تقوموا لله مثنی و فردی" به وظیفه شرعی خود عمل کرده و از شما این مطالبه را دارم که پاسخگو باشید و حداقل توقع ما از روحانیونی که حق بزرگی و استادی بر ما و جامعه را دارند جوابی لین وشفاف می باشد. 

🛑فالحال حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید علی اصغر دستغیب توضیح دهند که قضیه دخالت های پسران ایشان در حرم مطهر و شائبه ی بعضی از تخلفات از جانب آقا زاده های ایشان و همچنین شنیده های حاکی از قصد تلبس فرزند ایشان چیست که نقل محافل ومجالس شده است و یکبار برای همیشه به این ابهامات پاسخگو باشند 

🛑 ودرآخر این دلنوشته را مزین می کنم به سخنی از شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی 

ما ایمان مان را، اخلاص مان را، عمل مان ، را درست می کنیم وبا اسلام منطبق می کنیم؛ این را داشته باشیم یاری خدا تضمین شده است. 

والسلام علی من اتبع الهدی 

 

مهدی رنجبران قم المقدسه ذی القعده.۱۴۴

مهدی رنجبران واسماعیل عباسی

 


توضیحات طلبه جوان شیرازی در ارتباط با شکایت آیت الله سید علی اصغر دستغیب

توضیحات طلبه جوان شیرازی در خصوصی شکایت آیت الله سید علی اصغر دستغیب, انتقاد طلبه شیراز از شکایت آیت الله سید علی اصغر دستغیب, شکایت شکایت آیت الله سید علی اصغر دستغیب از طلبه شیراز, دلیل شکایت آیت الله سید علی اصغر دستغیب, موضوع شکایت آیت الله سید علی اصغر دستغیب از طلبه شیراز, مهدی رنجبران

باسلام خدمت دوستان /ا ز پلیس فتا به بنده تماس گرفته اند و گفتند از شما شکایت شده است


 
2015 © تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مهدی رنجبران می باشد.